Czy doświadczenie jest dobrym prezentem na dzień ojca?

Każdy bez wyjątku ma marzenia, na których realizację nigdy nie znalazł czasu, motywacji lub zawsze decydował się spożytkować swoje fundusze na inne cele. Prezent w formie doświadczenia jest zatem kapitalną opcją dla tych ojców, którzy nigdy nie zdecydowali się na spełnienie swojego marzenia z dowolnego powodu.

Jakie doświadczenia można wręczyć w prezencie?

Przeżyć możliwych do wręczenia tacie jako fajny prezent na dzień ojca jest wiele, najczęściej spotykane oferty to:

– Wynajem auta, na dobę lub na kilka godzin (w przypadku aut sportowych do jazdy na torze), jest idealnym prezentem dla każdego fana motoryzacji, na rynku krótkoterminowego wynajmu samochodów dostępne są modele w każdym przedziale cenowym, pochodzące z krajów znanych z produkcji aut najwyższej jakości. Możliwość jazdy nowym Ferrari lub Lamborghini to niesamowite przeżycie, które doceni każdy miłośnik sportowych samochodów.

– Skok na bungee, w każdym większym mieście z łatwością znaleźć można miejsce, w którym odbyć można skok z wysokości w odpowiednich zabezpieczeniach pod okiem specjalistów. Każdy tata cierpiący na deficyt adrenaliny z pewnością doceni możliwość wykonania skoku na bungee i będzie wdzięczny przez długie lata.

– Skok ze spadochronem, bon na skok będzie perfekcyjnym prezentem z okazji dnia ojca dla tych, którym skok na bungee nie dostarczy wystarczającej dawki adrenaliny.

Ile kosztuje prezent w formie doświadczenia?

Ceny bonów na przeżycia idealne do wręczenia jako prezent są bardzo zróżnicowane. Wynajmując auto, w zależności od wybranego modelu i czasu, który tata będzie mógł spędzić, poruszając się wymarzonym samochodem, cena wahać będzie się od 100 złotych do nawet kilku tysięcy w przypadku kilkudniowego wynajmu egzotycznego samochodu. Decydując się na sprezentowanie ojcu skoku ze spadochronem kwota należna do zapłaty, zmieści się w widełkach 800-1200 złotych w zależności od lokalizacji i ewentualnego filmowania całego skoku spadochronowego. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest skok na bungee, takie przeżycie w formie bonu wręczyć tacie z okazji jego święta można nie wydając więcej niż 200 złotych.

Każde z wymienionych wyżej doświadczeń będzie niezapomnianym prezentem, który dostarczy tacie zastrzyk adrenaliny i spełni jedno z jego marzeń, jednocześnie nie rujnując portfela osoby decydującej się sprawić unikalną niespodziankę swojemu tacie.